Nareszcie jesteś 🙂 Jak się masz? Właśnie usiadłam, żeby napisać kim jestem i dlaczego cieszę się, że to czytasz i tu jesteś. A naprawdę się cieszę. Już dawno zdecydowałam o tym, że życie w rytmie: pobudka-dzieci-praca-dom-jedzenie-sen-pobudka- i tak bez końca, mnie nie satysfakcjonuje. Życie jest zbyt piękne a ludzie zbyt ciekawi, żeby ograniczyć się tylko do takiej rutyny, która mnie osobiście zabija. Kocham życie, naprawdę kocham się nim cieszyć, dostrzegać drobiazgi warte wdzięczności, celebrować chwile, spotkania, bo przecież każdy dzień zdarza się tylko raz. Dlatego chcę nadawać wagę i znaczenie każdej chwili, każdemu człowiekowi, którego spotykam i mam ogromną nadzieję, że skoro to czytasz to będziemy mieli wiele okazji by spotkać się czy to tutaj, czy też osobiście.

Moja historia jest bardzo kolorowa, pisana zarówno w dolinach jak i na szczytach tak więc wiem co to znaczy życie we wszystkich odcieniach. Dziś potrafię cieszyć się i czerpać zarówno z pięknych momentów jak i trudnych. Jestem mamą cudownych dzieciaków, które potrafią kochać jak nikt. Mówią do mnie, że jestem najpiękniejsza i nie zamienili by mnie na nikogo innego. Przegadaliśmy tysiące godzin i tysiące szaleliśmy. Mówią do mnie: “Ty mój wariacie” bo mój pogodny duch nie daje się uciszyć. Nawet po ciosach szybciutko otrzepuje się, wstaje i dochodzi do głosu.

Moje życie zawodowe zawsze kręciło się wokół ludzi, kolorów, kreatywności, było twórcze i ciągle progresywne i zmieniające się bo pomimo, że zmiany wyrzucają nas poza strefę komfortu, to kocham je. Jestem trenerem, coachem i mówcą John Maxwell Team, praktykiem TSR i kocham pracę z ludźmi.

Moją pasją jest drugi człowiek. Kocham spotkania, kocham te momenty gdy mogę się wsłuchać, przytulić, podać rękę i patrzeć sercem. Z pewnością odkryję o sobie o wiele więcej jeśli tylko zechcecie wyruszyć ze mną w podróż.

Postanowiłam stworzyć „warsztat dobra”, który od dawna nosiłam w sercu i dzielić się z tymi, którzy są moją pasją czyli z Wami, moim spojrzeniem na świat, wartościami, tym co robię na co dzień i całym mnóstwem rzeczy wartych zatrzymania.

Zapraszam Was do mojego warsztatu, który mam nadzieję, że stanie się i Waszym.